Menu
Klubbens kampe
Maj 2016
6.
fredag
19.00
Aros FC (1)
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Forår 2016 • Pulje 124
Skjoldhøjskolen
Brabrand IF
Skjoldhøjskolen
7.
lørdag
11.00
FC Skanderborg (1)
Herrer
U13
U13 Drenge 2 (2003) 8M - Forår 2016 • Pulje 771
Fælleden
Brabrand IF
Fælleden
8.
søndag
10.00
JAI, Aarhus
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Forår 2016 • Pulje 291
JAI's Anlæg
Brabrand IF
JAI's Anlæg
8.
søndag
10.00
IF Lyseng
Kvinder
U12
U12 Piger B (2004) 8M - Forår • Pulje 181
Lyseng Idrætspark
Brabrand IF
Lyseng Idrætspark
8.
søndag
12.00
Brabrand IF
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2016 • Pulje 4
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Ikast FS
Brabrand IF's Idrætsanlæg
8.
søndag
14.00
Brabrand IF
Kvinder
U15
U15 Piger Mester (2001) 11M - Forår 2016 • Pulje 865
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Egebjerg IF
Brabrand IF's Idrætsanlæg
8.
søndag
15.00
AB
Herrer
Senior
KanalSport Divisionen forår 2016 • Oprykningsspil
Gladsaxe Stadion
Brabrand
Gladsaxe Stadion
9.
mandag
18.00
Vorup FB
Herrer
U13
U13 Drenge Mester (2003) 8M - Forår 2016 • Pulje 719
Ulvehøj Idrætscenter
Brabrand IF
Ulvehøj Idrætscenter
9.
mandag
18.00
Brabrand IF
Kvinder
U11
U11 Piger B (2005) 8M - Forår • Pulje 171
Stautrup Idrætsanlæg
FC Skanderborg
Stautrup Idrætsanlæg
9.
mandag
19.00
Hammel GF
Herrer
Oldboys/girls
ØOB Oldboys 35 år 11 mands - Forår 2016 • Kreds 2
Hammel Stadion
Brabrand IF
Hammel Stadion
9.
mandag
19.00
Brabrand IF
Herrer
Oldboys/girls
ØOB Oldboys 45 år 11 mands - Forår 2016 • Kreds 8
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Hadsten SK
Brabrand IF's Idrætsanlæg
9.
mandag
19.00
Odder IGF
Herrer
Oldboys/girls
ØOB Oldboys 55 år 11 mands - Forår 2016 • Kreds 14
Spektrum Odder
Brabrand IF
Spektrum Odder
9.
mandag
19.00
HOG Hinnerup
Herrer
Oldboys/girls
ØOB Oldboys 60 år 7 mands - Forår 2016 • Kreds 19
Rønbæk Stadion
Brabrand IF
Rønbæk Stadion
11.
onsdag
19.00
Kolind/IF Midtdjurs
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (2002) 11M/9M - Forår 2016 • Pulje 915
Ryomgård Stadion
Brabrand IF
Ryomgård Stadion
11.
onsdag
19.00
Brabrand
Herrer
Senior
KanalSport Divisionen forår 2016 • Oprykningsspil
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Hvidovre
Brabrand IF's Idrætsanlæg
11.
onsdag
19.00
Brabrand IF
Herrer
Oldboys/girls
ØOB Oldboys 30 år 11mands - Forår 2016 • Kreds 1
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Skovbakken OB
Brabrand IF's Idrætsanlæg
11.
onsdag
19.00
Brabrand IF
Herrer
Oldboys/girls
ØOB Oldboys 40 år 11 mands - Forår 2016 • Kreds 5
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Ugelbølle IF
Brabrand IF's Idrætsanlæg
11.
onsdag
19.00
Lystrup IF
Herrer
Oldboys/girls
ØOB Oldboys 60 år 11 mands - Forår 2016 • Kreds 15
Lystrup Idrætsanlæg
Brabrand IF
Lystrup Idrætsanlæg
12.
torsdag
19.00
Brabrand IF
Kvinder
Oldboys/girls
Oldgirls (+28) 7M - Forår • Pulje 270
Brabrand IF's Idrætsanlæg
HOG Hinnerup
Brabrand IF's Idrætsanlæg