Menu

Kontingentsatser

BIF Fodbold kontingenter 2017
Kontingentsatser 2017 Rate 1 Forår 2017 Rate 2 Efterår 2017
  Kontingent 2017 Total Fodbold Forår 2017 Hovedforening forår 2017 Total forår 2017 Efterår 2017
        Betalingsfrist den 4. Maj  
Old boys/girls kr 1.400 kr 650 kr 100 kr 750 kr 650
Senior kr 1.900 kr 900 kr 100 kr 1.000 kr 900
Ungsenior (U20) kr 1.500 kr 700 kr 100 kr 800 kr 700
Damesenior kr 1.700 kr 800 kr 100 kr 900 kr 800
U16 + U17+U18 + U19 kr 1.400 kr 675 kr 50 kr 725 kr 675
U14 + U15 kr 1.275 kr 600 kr 50 kr 650 kr 625
U12-U13 kr 1.275 kr 600 kr 50 kr 650 kr 625
U9-U10 kr 1.125 kr 525 kr 50 kr 575 kr 550
U7 + U8 kr 1.000 kr 475 kr 50 kr 525 kr 475
U5 + U6 kr 750 kr 350 kr 50 kr 400 kr 350
Passive kr 325 kr 275 kr 50 kr 325 kr 0

 

Hovedsponsor

Klub- og Stævnekampe
Januar 2018
20.
lørdag
08.40
Kolt/Hasselager IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 20.01.18 • Pulje 129
KHIF Hallen
Brabrand IF (1)
KHIF Hallen
20.
lørdag
08.45
TMG
Herrer
U10
U10 Drenge A INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 36
Ørting Hallen
Brabrand IF
Ørting Hallen
20.
lørdag
08.48
Brabrand IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 20.01.18 • Pulje 128
KHIF Hallen
VSK Aarhus
KHIF Hallen
20.
lørdag
09.10
IF Lyseng (1)
Herrer
U11
U11 Drenge B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 18
Borgernes Hus
Brabrand IF (1)
Borgernes Hus
20.
lørdag
09.12
Brabrand IF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 20.01.18 • Pulje 129
KHIF Hallen
AIA/Tranbjerg (1)
KHIF Hallen
20.
lørdag
09.15
Brabrand IF
Herrer
U10
U10 Drenge A INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 36
Ørting Hallen
AIA/Tranbjerg
Ørting Hallen
20.
lørdag
09.20
Kolt/Hasselager IF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 20.01.18 • Pulje 128
KHIF Hallen
Brabrand IF (2)
KHIF Hallen
20.
lørdag
09.30
Brabrand IF (1)
Herrer
U11
U11 Drenge B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 18
Borgernes Hus
Skødstrup SF
Borgernes Hus
20.
lørdag
09.36
IF Lyseng (1)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 20.01.18 • Pulje 128
KHIF Hallen
Brabrand IF (2)
KHIF Hallen
20.
lørdag
09.44
Brabrand IF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 20.01.18 • Pulje 129
KHIF Hallen
Hørning IF (2)
KHIF Hallen
20.
lørdag
09.45
Billund IF
Herrer
U10
U10 Drenge A INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 36
Ørting Hallen
Brabrand IF
Ørting Hallen
20.
lørdag
10.00
Brabrand IF (1)
Herrer
U11
U11 Drenge B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 18
Borgernes Hus
Horsens KFUM (2)
Borgernes Hus
20.
lørdag
10.00
Brabrand IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 20.01.18 • Pulje 128
KHIF Hallen
Hørning IF (1)
KHIF Hallen
20.
lørdag
10.00
Sabro IF
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 20.01.18 • Pulje 129
KHIF Hallen
Brabrand IF (1)
KHIF Hallen
20.
lørdag
10.15
Brabrand IF
Herrer
U10
U10 Drenge A INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 36
Ørting Hallen
Bredballe IF
Ørting Hallen
20.
lørdag
10.16
Brabrand IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 20.01.18 • Pulje 128
KHIF Hallen
AIA/Tranbjerg (2)
KHIF Hallen
20.
lørdag
10.30
Brabrand IF
Herrer
U8
U8 Drenge A INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 86
Ørting Hallen
Hatting-Torsted Fodbold
Ørting Hallen
20.
lørdag
10.32
Brabrand IF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 20.01.18 • Pulje 129
KHIF Hallen
IF Lyseng (2)
KHIF Hallen
20.
lørdag
10.48
Grundfør UI (1)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 20.01.18 • Pulje 114
KHIF Hallen
Brabrand IF (1)
KHIF Hallen
20.
lørdag
10.50
Kolt/Hasselager IF
Herrer
U11
U11 Drenge B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 18
Borgernes Hus
Brabrand IF (1)
Borgernes Hus
20.
lørdag
10.56
Brabrand IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 20.01.18 • Pulje 115
KHIF Hallen
IF Lyseng (1)
KHIF Hallen
20.
lørdag
11.00
VRI
Herrer
U8
U8 Drenge A INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 86
Ørting Hallen
Brabrand IF
Ørting Hallen
20.
lørdag
11.20
Lund IF
Herrer
U11
U11 Drenge B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 18
Borgernes Hus
Brabrand IF (1)
Borgernes Hus
20.
lørdag
11.20
Brabrand IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 20.01.18 • Pulje 114
KHIF Hallen
Aabyhøj IF (3)
KHIF Hallen
20.
lørdag
11.28
Aabyhøj IF (4)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 20.01.18 • Pulje 115
KHIF Hallen
Brabrand IF (2)
KHIF Hallen
20.
lørdag
11.40
Brabrand IF
Herrer
U8
U8 Drenge A INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 86
Ørting Hallen
Dalby GF
Ørting Hallen
20.
lørdag
11.44
Skødstrup SF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 20.01.18 • Pulje 115
KHIF Hallen
Brabrand IF (2)
KHIF Hallen
20.
lørdag
11.52
Brabrand IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 20.01.18 • Pulje 114
KHIF Hallen
Hammel GF
KHIF Hallen
20.
lørdag
12.00
Skødstrup SF
Herrer
U8
U8 Drenge A INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 86
Ørting Hallen
Brabrand IF
Ørting Hallen
20.
lørdag
12.08
Skødstrup SF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 20.01.18 • Pulje 114
KHIF Hallen
Brabrand IF (1)
KHIF Hallen
20.
lørdag
12.08
Brabrand IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 20.01.18 • Pulje 115
KHIF Hallen
Sabro IF
KHIF Hallen
20.
lørdag
12.10
Galten FS
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 101
Den Ny Brabrand Hal
Brabrand IF
Den Ny Brabrand Hal
20.
lørdag
12.24
Brabrand IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 20.01.18 • Pulje 115
KHIF Hallen
Grundfør UI (2)
KHIF Hallen
20.
lørdag
12.30
Brabrand IF
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 101
Den Ny Brabrand Hal
ASA, Aarhus (1)
Den Ny Brabrand Hal
20.
lørdag
12.40
Brabrand IF
Herrer
U8
U8 Drenge A INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 86
Ørting Hallen
Bredballe IF (1)
Ørting Hallen
20.
lørdag
12.40
Brabrand IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 20.01.18 • Pulje 114
KHIF Hallen
IF Lyseng (2)
KHIF Hallen
20.
lørdag
13.00
Brabrand IF
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 91
AVK Hallen
IF Lyseng (1)
AVK Hallen
20.
lørdag
13.00
Brabrand IF
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 101
Den Ny Brabrand Hal
Stautrup IF
Den Ny Brabrand Hal
20.
lørdag
13.10
Brabrand IF (2)
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 24
tst Aktivcenter
Søften GF
tst Aktivcenter
20.
lørdag
13.30
Hasle B
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 24
tst Aktivcenter
Brabrand IF (2)
tst Aktivcenter
20.
lørdag
13.30
Aabyhøj IF (2)
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 91
AVK Hallen
Brabrand IF
AVK Hallen
20.
lørdag
13.50
IF Lyseng (1)
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 101
Den Ny Brabrand Hal
Brabrand IF
Den Ny Brabrand Hal
20.
lørdag
14.00
Brabrand IF (2)
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 24
tst Aktivcenter
ST 70 (1)
tst Aktivcenter
20.
lørdag
14.00
HØST IF
Kvinder
U10
U10 Piger B INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 54
Hornslet Hal 2
Brabrand IF
Hornslet Hal 2
20.
lørdag
14.10
Brabrand IF
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 91
AVK Hallen
VSK Aarhus
AVK Hallen
20.
lørdag
14.20
Virup IF
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 24
tst Aktivcenter
Brabrand IF (2)
tst Aktivcenter
20.
lørdag
14.20
IF Lyseng
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 39
Egelund Idrætscenter
Brabrand IF
Egelund Idrætscenter
20.
lørdag
14.20
ASA, Aarhus (2)
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 101
Den Ny Brabrand Hal
Brabrand IF
Den Ny Brabrand Hal
20.
lørdag
14.30
Virup IF
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 91
AVK Hallen
Brabrand IF
AVK Hallen
20.
lørdag
14.40
Brabrand IF
Kvinder
U10
U10 Piger B INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 54
Hornslet Hal 2
IF Midtdjurs (1)
Hornslet Hal 2
20.
lørdag
15.00
Auning IF (1)
Herrer
U11
U11 Drenge B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 17
Den Ny Brabrand Hal
Brabrand IF (2)
Den Ny Brabrand Hal
20.
lørdag
15.10
Brabrand IF
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 91
AVK Hallen
Galten FS
AVK Hallen
20.
lørdag
15.20
Brabrand IF
Kvinder
U10
U10 Piger B INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 54
Hornslet Hal 2
Hornslet IF
Hornslet Hal 2
20.
lørdag
15.30
Brabrand IF (2)
Herrer
U11
U11 Drenge B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 17
Den Ny Brabrand Hal
Virup IF
Den Ny Brabrand Hal
20.
lørdag
15.40
Brabrand IF
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 39
Egelund Idrætscenter
TMG
Egelund Idrætscenter
20.
lørdag
15.40
Brabrand IF
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 46
AVK Hallen
Sabro IF
AVK Hallen
20.
lørdag
15.40
ASA, Aarhus
Kvinder
U10
U10 Piger B INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 54
Hornslet Hal 2
Brabrand IF
Hornslet Hal 2
20.
lørdag
15.50
Brabrand IF (1)
Kvinder
U11
U11 Piger B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 30
Ørting Hallen
FC Skanderborg (2)
Ørting Hallen
20.
lørdag
16.00
IF Lyseng (2)
Herrer
U11
U11 Drenge B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 17
Den Ny Brabrand Hal
Brabrand IF (2)
Den Ny Brabrand Hal
20.
lørdag
16.00
Hårby IK 81
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 39
Egelund Idrætscenter
Brabrand IF
Egelund Idrætscenter
20.
lørdag
16.10
Stjær B
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 46
AVK Hallen
Brabrand IF
AVK Hallen
20.
lørdag
16.20
Brabrand IF (1)
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 23
Haldum-Hinnerup Hallen
Kolt/Hasselager IF
Haldum-Hinnerup Hallen
20.
lørdag
16.20
Brabrand IF
Kvinder
U10
U10 Piger B INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 54
Hornslet Hal 2
Helsted Fremad IF (2)
Hornslet Hal 2
20.
lørdag
16.20
Stensballe IK (2)
Kvinder
U11
U11 Piger B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 30
Ørting Hallen
Brabrand IF (1)
Ørting Hallen
20.
lørdag
16.30
Brabrand IF (2)
Herrer
U11
U11 Drenge B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 17
Den Ny Brabrand Hal
VRI
Den Ny Brabrand Hal
20.
lørdag
16.40
Stautrup IF
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 23
Haldum-Hinnerup Hallen
Brabrand IF (1)
Haldum-Hinnerup Hallen
20.
lørdag
16.40
Brabrand IF
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 39
Egelund Idrætscenter
Virup IF
Egelund Idrætscenter
20.
lørdag
16.50
Hasle B
Herrer
U11
U11 Drenge B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 17
Den Ny Brabrand Hal
Brabrand IF (2)
Den Ny Brabrand Hal
20.
lørdag
16.50
Brabrand IF
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 46
AVK Hallen
Hatting-Torsted Fodbold (1)
AVK Hallen
20.
lørdag
17.00
VRI (1)
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 23
Haldum-Hinnerup Hallen
Brabrand IF (1)
Haldum-Hinnerup Hallen
20.
lørdag
17.00
Brabrand IF (1)
Kvinder
U11
U11 Piger B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 30
Ørting Hallen
Ry Fodbold
Ørting Hallen
20.
lørdag
17.10
Fuglebakken KFUM, Århus
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 46
AVK Hallen
Brabrand IF
AVK Hallen
20.
lørdag
17.20
Hovedgaard IF
Kvinder
U11
U11 Piger B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 30
Ørting Hallen
Brabrand IF (1)
Ørting Hallen
20.
lørdag
17.30
Brabrand IF (1)
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 23
Haldum-Hinnerup Hallen
Skødstrup SF (2)
Haldum-Hinnerup Hallen
20.
lørdag
17.50
Brabrand IF
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 46
AVK Hallen
Aabyhøj IF (1)
AVK Hallen
20.
lørdag
18.00
Brabrand IF (1)
Kvinder
U11
U11 Piger B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 30
Ørting Hallen
IF Lyseng
Ørting Hallen
21.
søndag
09.00
Brabrand IF
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 21.01.18 • Pulje 63
Den Ny Brabrand Hal
VRI
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
09.24
TMG
Kvinder
U14
U14 Piger B (2004) INDE • Pulje 92
Bellevue Hal B
Brabrand IF (1)
Bellevue Hal B
21.
søndag
09.30
Stautrup IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 21.01.18 • Pulje 63
Den Ny Brabrand Hal
Brabrand IF
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
10.00
Brabrand IF (2)
Kvinder
U14
U14 Piger B (2004) INDE • Pulje 91
Voldum Hallen
Kolind Midtdjurs (1)
Voldum Hallen
21.
søndag
10.00
Brabrand IF (1)
Kvinder
U14
U14 Piger B (2004) INDE • Pulje 92
Bellevue Hal B
FC Skanderborg (2)
Bellevue Hal B
21.
søndag
10.10
Brabrand IF
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 21.01.18 • Pulje 63
Den Ny Brabrand Hal
HEI (2)
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
10.24
Brabrand IF
Herrer
U15
U15 Drenge C (2003) INDE • Pulje 35
Spektrum Odder, Hal 2
Søvind GIF
Spektrum Odder, Hal 2
21.
søndag
10.24
Langaa IK
Kvinder
U14
U14 Piger B (2004) INDE • Pulje 91
Voldum Hallen
Brabrand IF (2)
Voldum Hallen
21.
søndag
10.36
FC Skanderborg (1)
Kvinder
U14
U14 Piger B (2004) INDE • Pulje 92
Bellevue Hal B
Brabrand IF (1)
Bellevue Hal B
21.
søndag
11.10
Brabrand IF
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 21.01.18 • Pulje 63
Den Ny Brabrand Hal
Sabro IF
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
11.12
Brabrand IF
Herrer
U15
U15 Drenge A (2003) INDE • Pulje 30
Assentoft Hallerne Hal 1
Galten FS
Assentoft Hallerne Hal 1
21.
søndag
11.12
Brabrand IF
Herrer
U15
U15 Drenge C (2003) INDE • Pulje 35
Spektrum Odder, Hal 2
Hårby IK 81
Spektrum Odder, Hal 2
21.
søndag
11.12
Brabrand IF (2)
Kvinder
U14
U14 Piger B (2004) INDE • Pulje 91
Voldum Hallen
Randers Freja
Voldum Hallen
21.
søndag
11.12
Aarhus Fremad
Kvinder
U14
U14 Piger B (2004) INDE • Pulje 92
Bellevue Hal B
Brabrand IF (1)
Bellevue Hal B
21.
søndag
11.36
Aif/Nbk
Herrer
U15
U15 Drenge A (2003) INDE • Pulje 30
Assentoft Hallerne Hal 1
Brabrand IF
Assentoft Hallerne Hal 1
21.
søndag
11.48
Voerladegaard IF (2)
Herrer
U15
U15 Drenge C (2003) INDE • Pulje 35
Spektrum Odder, Hal 2
Brabrand IF
Spektrum Odder, Hal 2
21.
søndag
11.48
Romalt IF/SIF Assentoft
Kvinder
U14
U14 Piger B (2004) INDE • Pulje 91
Voldum Hallen
Brabrand IF (2)
Voldum Hallen
21.
søndag
11.50
Brabrand IF
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2009) 21.01.18 • Pulje 73
Den Ny Brabrand Hal
Sabro IF
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
12.24
Brabrand IF
Herrer
U15
U15 Drenge A (2003) INDE • Pulje 30
Assentoft Hallerne Hal 1
ØBG Silkeborg
Assentoft Hallerne Hal 1
21.
søndag
12.24
Brabrand IF
Herrer
U15
U15 Drenge C (2003) INDE • Pulje 35
Spektrum Odder, Hal 2
Voerladegaard IF (1)
Spektrum Odder, Hal 2
21.
søndag
12.30
Stautrup IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2009) 21.01.18 • Pulje 73
Den Ny Brabrand Hal
Brabrand IF
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
12.42
Brabrand IF
Kvinder
U18
Regionsfinale - U18 Piger A/B - INDE • Pulje 17
Hammel Idrætscenter Hal 4
Silkeborg IF Q (1)
Hammel Idrætscenter Hal 4
21.
søndag
12.50
Christiansbjerg IF
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2009) 21.01.18 • Pulje 73
Den Ny Brabrand Hal
Brabrand IF
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
13.00
Ommersyssel IF
Herrer
U15
U15 Drenge A (2003) INDE • Pulje 30
Assentoft Hallerne Hal 1
Brabrand IF
Assentoft Hallerne Hal 1
21.
søndag
13.15
Brabrand
Herrer
Senior
Herre Division / Træningskamp • Privat
Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret
Kolding IF
Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret
21.
søndag
13.20
Brabrand IF
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2009) 21.01.18 • Pulje 73
Den Ny Brabrand Hal
VRI (1)
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
13.30
Randers Freja
Kvinder
U18
Regionsfinale - U18 Piger A/B - INDE • Pulje 17
Hammel Idrætscenter Hal 4
Brabrand IF
Hammel Idrætscenter Hal 4
21.
søndag
13.40
Brabrand IF
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2009) 21.01.18 • Pulje 73
Den Ny Brabrand Hal
VSK Aarhus (1)
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
13.54
Silkeborg IF Q (2)
Kvinder
U18
Regionsfinale - U18 Piger A/B - INDE • Pulje 17
Hammel Idrætscenter Hal 4
Brabrand IF
Hammel Idrætscenter Hal 4
21.
søndag
14.30
Brabrand IF
Kvinder
U18
Regionsfinale - U18 Piger A/B - INDE • Pulje 17
Hammel Idrætscenter Hal 4
Romalt IF
Hammel Idrætscenter Hal 4
21.
søndag
14.48
Aabyhøj IF (1)
Herrer
U14
U14 Drenge A/B (2004) INDE • Pulje 41
Bellevue Hal B
Brabrand IF
Bellevue Hal B
21.
søndag
14.54
Brabrand IF
Kvinder
U18
Regionsfinale - U18 Piger A/B - INDE • Pulje 17
Hammel Idrætscenter Hal 4
Silkeborg IF Q (3)
Hammel Idrætscenter Hal 4
21.
søndag
15.24
VRI (2)
Herrer
U14
U14 Drenge A/B (2004) INDE • Pulje 41
Bellevue Hal B
Brabrand IF
Bellevue Hal B
21.
søndag
15.36
Lystrup IF
Herrer
Senior
Regionsfinale - Herresenior C - INDE • Pulje 3
KHIF Hallen
Brabrand IF
KHIF Hallen
21.
søndag
16.12
Brabrand IF
Herrer
U14
U14 Drenge A/B (2004) INDE • Pulje 41
Bellevue Hal B
Hadsten SK
Bellevue Hal B
21.
søndag
16.12
Brabrand IF
Kvinder
Senior
Regionsfinale - Kvinder B - INDE • Pulje 14
Hammel Idrætscenter Hal 4
Romalt IF
Hammel Idrætscenter Hal 4
21.
søndag
16.20
Brabrand IF
Kvinder
U12
U12 Piger B INDE (2006) 21.01.18 • Pulje 12
Den Ny Brabrand Hal
Hammel GF (1)
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
16.24
Brabrand IF
Herrer
Senior
Regionsfinale - Herresenior C - INDE • Pulje 3
KHIF Hallen
Nors B
KHIF Hallen
21.
søndag
16.36
BMI
Kvinder
Senior
Regionsfinale - Kvinder B - INDE • Pulje 14
Hammel Idrætscenter Hal 4
Brabrand IF
Hammel Idrætscenter Hal 4
21.
søndag
16.40
FC Skanderborg (1)
Kvinder
U12
U12 Piger B INDE (2006) 21.01.18 • Pulje 12
Den Ny Brabrand Hal
Brabrand IF
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
16.48
Fårvang IF
Herrer
U14
U14 Drenge A/B (2004) INDE • Pulje 41
Bellevue Hal B
Brabrand IF
Bellevue Hal B
21.
søndag
17.00
Torpedo AT
Herrer
Senior
Regionsfinale - Herresenior B - INDE • Pulje 1
Voldum Hallen
Brabrand IF
Voldum Hallen
21.
søndag
17.00
Horsens Freja
Kvinder
Senior
Regionsfinale - Kvinder B - INDE • Pulje 14
Hammel Idrætscenter Hal 4
Brabrand IF
Hammel Idrætscenter Hal 4
21.
søndag
17.00
Stilling IF
Kvinder
U12
U12 Piger B INDE (2006) 21.01.18 • Pulje 12
Den Ny Brabrand Hal
Brabrand IF
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
17.12
Prügelknabe IK
Herrer
Senior
Regionsfinale - Herresenior C - INDE • Pulje 3
KHIF Hallen
Brabrand IF
KHIF Hallen
21.
søndag
17.24
Brabrand IF
Herrer
Senior
Regionsfinale - Herresenior B - INDE • Pulje 1
Voldum Hallen
JAI, Aarhus
Voldum Hallen
21.
søndag
17.30
Brabrand IF
Kvinder
U12
U12 Piger B INDE (2006) 21.01.18 • Pulje 12
Den Ny Brabrand Hal
Sabro IF (2)
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
17.36
Brabrand IF
Kvinder
Senior
Regionsfinale - Kvinder B - INDE • Pulje 14
Hammel Idrætscenter Hal 4
Ebeltoft IF
Hammel Idrætscenter Hal 4
21.
søndag
18.00
Brabrand IF
Herrer
Senior
Regionsfinale - Herresenior B - INDE • Pulje 1
Voldum Hallen
FC Rangers
Voldum Hallen
21.
søndag
19.00
Skødstrup SF (U19 Drenge)
Herrer
Senior
Regionsfinale - Herresenior B - INDE • Pulje 1
Voldum Hallen
Brabrand IF
Voldum Hallen
21.
søndag
19.36
FC Royal
Herrer
Senior
Regionsfinale - Herresenior B - INDE • Pulje 1
Voldum Hallen
Brabrand IF
Voldum Hallen

DBU Jylland