Menu

BIF Historie fra 2000-09 (1)

2000
Den tidl. liga spiller Gunner Lind vender tilbage til Brabrand IF
Æresmedlemmernes pokal til Flemming Møller
Fodboldafd. får en erhvervsklub: Bold & Bussiness”
DBU`s fodboldskole i uge 29 samt micro fodboldskole i september
Lars Lundkvist bliver træner for AGF`s superliga hold i en 7 ugers periode
Thomas Andersen overtager træningen i Brabrand i perioden.
Boris Schwartz æresmedlem af fodboldafdelingen
Serie 1 rykker op i Jyllandsserien
Jan Lindegård stopper som formand for fodboldafd.
All-star pokalen til Jacob Sørensen
Lars Lundkvist stopper som træner i Brabrand – overtager træningen i Skovbakken
Jacob Sørensen topscorer i serie 1 med 28 mål i 22 kampe.
Serie 1 taber i semifinalen om JM til Støvring efter omkamp og straffesparkskonkurrence
Brabrands nye Jyllandsseriehold trænes fra næste sæson af Thomas Andersen og Jørgen Trads.

2001-
Disse sider er stadig under udarbejdelse af Flemming Møller & co..

 

Oprykkerholdet til Danmarks-serien i 2002'

 

Oprykker-andet-holdet til serie 2 i 2002'
 

Hovedsponsor

Klub- og Stævnekampe
Januar 2018
20.
lørdag
08.40
Kolt/Hasselager IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 20.01.18 • Pulje 129
KHIF Hallen
Brabrand IF (1)
KHIF Hallen
20.
lørdag
08.45
TMG
Herrer
U10
U10 Drenge A INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 36
Ørting Hallen
Brabrand IF
Ørting Hallen
20.
lørdag
08.48
Brabrand IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 20.01.18 • Pulje 128
KHIF Hallen
VSK Aarhus
KHIF Hallen
20.
lørdag
09.10
IF Lyseng (1)
Herrer
U11
U11 Drenge B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 18
Borgernes Hus
Brabrand IF (1)
Borgernes Hus
20.
lørdag
09.12
Brabrand IF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 20.01.18 • Pulje 129
KHIF Hallen
AIA/Tranbjerg (1)
KHIF Hallen
20.
lørdag
09.15
Brabrand IF
Herrer
U10
U10 Drenge A INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 36
Ørting Hallen
AIA/Tranbjerg
Ørting Hallen
20.
lørdag
09.20
Kolt/Hasselager IF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 20.01.18 • Pulje 128
KHIF Hallen
Brabrand IF (2)
KHIF Hallen
20.
lørdag
09.30
Brabrand IF (1)
Herrer
U11
U11 Drenge B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 18
Borgernes Hus
Skødstrup SF
Borgernes Hus
20.
lørdag
09.36
IF Lyseng (1)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 20.01.18 • Pulje 128
KHIF Hallen
Brabrand IF (2)
KHIF Hallen
20.
lørdag
09.44
Brabrand IF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 20.01.18 • Pulje 129
KHIF Hallen
Hørning IF (2)
KHIF Hallen
20.
lørdag
09.45
Billund IF
Herrer
U10
U10 Drenge A INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 36
Ørting Hallen
Brabrand IF
Ørting Hallen
20.
lørdag
10.00
Brabrand IF (1)
Herrer
U11
U11 Drenge B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 18
Borgernes Hus
Horsens KFUM (2)
Borgernes Hus
20.
lørdag
10.00
Brabrand IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 20.01.18 • Pulje 128
KHIF Hallen
Hørning IF (1)
KHIF Hallen
20.
lørdag
10.00
Sabro IF
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 20.01.18 • Pulje 129
KHIF Hallen
Brabrand IF (1)
KHIF Hallen
20.
lørdag
10.15
Brabrand IF
Herrer
U10
U10 Drenge A INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 36
Ørting Hallen
Bredballe IF
Ørting Hallen
20.
lørdag
10.16
Brabrand IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 20.01.18 • Pulje 128
KHIF Hallen
AIA/Tranbjerg (2)
KHIF Hallen
20.
lørdag
10.30
Brabrand IF
Herrer
U8
U8 Drenge A INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 86
Ørting Hallen
Hatting-Torsted Fodbold
Ørting Hallen
20.
lørdag
10.32
Brabrand IF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 20.01.18 • Pulje 129
KHIF Hallen
IF Lyseng (2)
KHIF Hallen
20.
lørdag
10.48
Grundfør UI (1)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 20.01.18 • Pulje 114
KHIF Hallen
Brabrand IF (1)
KHIF Hallen
20.
lørdag
10.50
Kolt/Hasselager IF
Herrer
U11
U11 Drenge B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 18
Borgernes Hus
Brabrand IF (1)
Borgernes Hus
20.
lørdag
10.56
Brabrand IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 20.01.18 • Pulje 115
KHIF Hallen
IF Lyseng (1)
KHIF Hallen
20.
lørdag
11.00
VRI
Herrer
U8
U8 Drenge A INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 86
Ørting Hallen
Brabrand IF
Ørting Hallen
20.
lørdag
11.20
Lund IF
Herrer
U11
U11 Drenge B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 18
Borgernes Hus
Brabrand IF (1)
Borgernes Hus
20.
lørdag
11.20
Brabrand IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 20.01.18 • Pulje 114
KHIF Hallen
Aabyhøj IF (3)
KHIF Hallen
20.
lørdag
11.28
Aabyhøj IF (4)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 20.01.18 • Pulje 115
KHIF Hallen
Brabrand IF (2)
KHIF Hallen
20.
lørdag
11.40
Brabrand IF
Herrer
U8
U8 Drenge A INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 86
Ørting Hallen
Dalby GF
Ørting Hallen
20.
lørdag
11.44
Skødstrup SF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 20.01.18 • Pulje 115
KHIF Hallen
Brabrand IF (2)
KHIF Hallen
20.
lørdag
11.52
Brabrand IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 20.01.18 • Pulje 114
KHIF Hallen
Hammel GF
KHIF Hallen
20.
lørdag
12.00
Skødstrup SF
Herrer
U8
U8 Drenge A INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 86
Ørting Hallen
Brabrand IF
Ørting Hallen
20.
lørdag
12.08
Skødstrup SF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 20.01.18 • Pulje 114
KHIF Hallen
Brabrand IF (1)
KHIF Hallen
20.
lørdag
12.08
Brabrand IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 20.01.18 • Pulje 115
KHIF Hallen
Sabro IF
KHIF Hallen
20.
lørdag
12.10
Galten FS
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 101
Den Ny Brabrand Hal
Brabrand IF
Den Ny Brabrand Hal
20.
lørdag
12.24
Brabrand IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 20.01.18 • Pulje 115
KHIF Hallen
Grundfør UI (2)
KHIF Hallen
20.
lørdag
12.30
Brabrand IF
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 101
Den Ny Brabrand Hal
ASA, Aarhus (1)
Den Ny Brabrand Hal
20.
lørdag
12.40
Brabrand IF
Herrer
U8
U8 Drenge A INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 86
Ørting Hallen
Bredballe IF (1)
Ørting Hallen
20.
lørdag
12.40
Brabrand IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 20.01.18 • Pulje 114
KHIF Hallen
IF Lyseng (2)
KHIF Hallen
20.
lørdag
13.00
Brabrand IF
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 91
AVK Hallen
IF Lyseng (1)
AVK Hallen
20.
lørdag
13.00
Brabrand IF
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 101
Den Ny Brabrand Hal
Stautrup IF
Den Ny Brabrand Hal
20.
lørdag
13.10
Brabrand IF (2)
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 24
tst Aktivcenter
Søften GF
tst Aktivcenter
20.
lørdag
13.30
Hasle B
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 24
tst Aktivcenter
Brabrand IF (2)
tst Aktivcenter
20.
lørdag
13.30
Aabyhøj IF (2)
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 91
AVK Hallen
Brabrand IF
AVK Hallen
20.
lørdag
13.50
IF Lyseng (1)
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 101
Den Ny Brabrand Hal
Brabrand IF
Den Ny Brabrand Hal
20.
lørdag
14.00
Brabrand IF (2)
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 24
tst Aktivcenter
ST 70 (1)
tst Aktivcenter
20.
lørdag
14.00
HØST IF
Kvinder
U10
U10 Piger B INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 54
Hornslet Hal 2
Brabrand IF
Hornslet Hal 2
20.
lørdag
14.10
Brabrand IF
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 91
AVK Hallen
VSK Aarhus
AVK Hallen
20.
lørdag
14.20
Virup IF
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 24
tst Aktivcenter
Brabrand IF (2)
tst Aktivcenter
20.
lørdag
14.20
IF Lyseng
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 39
Egelund Idrætscenter
Brabrand IF
Egelund Idrætscenter
20.
lørdag
14.20
ASA, Aarhus (2)
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 101
Den Ny Brabrand Hal
Brabrand IF
Den Ny Brabrand Hal
20.
lørdag
14.30
Virup IF
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 91
AVK Hallen
Brabrand IF
AVK Hallen
20.
lørdag
14.40
Brabrand IF
Kvinder
U10
U10 Piger B INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 54
Hornslet Hal 2
IF Midtdjurs (1)
Hornslet Hal 2
20.
lørdag
15.00
Auning IF (1)
Herrer
U11
U11 Drenge B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 17
Den Ny Brabrand Hal
Brabrand IF (2)
Den Ny Brabrand Hal
20.
lørdag
15.10
Brabrand IF
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2010) 20.01.18 • Pulje 91
AVK Hallen
Galten FS
AVK Hallen
20.
lørdag
15.20
Brabrand IF
Kvinder
U10
U10 Piger B INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 54
Hornslet Hal 2
Hornslet IF
Hornslet Hal 2
20.
lørdag
15.30
Brabrand IF (2)
Herrer
U11
U11 Drenge B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 17
Den Ny Brabrand Hal
Virup IF
Den Ny Brabrand Hal
20.
lørdag
15.40
Brabrand IF
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 39
Egelund Idrætscenter
TMG
Egelund Idrætscenter
20.
lørdag
15.40
Brabrand IF
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 46
AVK Hallen
Sabro IF
AVK Hallen
20.
lørdag
15.40
ASA, Aarhus
Kvinder
U10
U10 Piger B INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 54
Hornslet Hal 2
Brabrand IF
Hornslet Hal 2
20.
lørdag
15.50
Brabrand IF (1)
Kvinder
U11
U11 Piger B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 30
Ørting Hallen
FC Skanderborg (2)
Ørting Hallen
20.
lørdag
16.00
IF Lyseng (2)
Herrer
U11
U11 Drenge B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 17
Den Ny Brabrand Hal
Brabrand IF (2)
Den Ny Brabrand Hal
20.
lørdag
16.00
Hårby IK 81
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 39
Egelund Idrætscenter
Brabrand IF
Egelund Idrætscenter
20.
lørdag
16.10
Stjær B
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 46
AVK Hallen
Brabrand IF
AVK Hallen
20.
lørdag
16.20
Brabrand IF (1)
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 23
Haldum-Hinnerup Hallen
Kolt/Hasselager IF
Haldum-Hinnerup Hallen
20.
lørdag
16.20
Brabrand IF
Kvinder
U10
U10 Piger B INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 54
Hornslet Hal 2
Helsted Fremad IF (2)
Hornslet Hal 2
20.
lørdag
16.20
Stensballe IK (2)
Kvinder
U11
U11 Piger B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 30
Ørting Hallen
Brabrand IF (1)
Ørting Hallen
20.
lørdag
16.30
Brabrand IF (2)
Herrer
U11
U11 Drenge B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 17
Den Ny Brabrand Hal
VRI
Den Ny Brabrand Hal
20.
lørdag
16.40
Stautrup IF
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 23
Haldum-Hinnerup Hallen
Brabrand IF (1)
Haldum-Hinnerup Hallen
20.
lørdag
16.40
Brabrand IF
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 39
Egelund Idrætscenter
Virup IF
Egelund Idrætscenter
20.
lørdag
16.50
Hasle B
Herrer
U11
U11 Drenge B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 17
Den Ny Brabrand Hal
Brabrand IF (2)
Den Ny Brabrand Hal
20.
lørdag
16.50
Brabrand IF
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 46
AVK Hallen
Hatting-Torsted Fodbold (1)
AVK Hallen
20.
lørdag
17.00
VRI (1)
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 23
Haldum-Hinnerup Hallen
Brabrand IF (1)
Haldum-Hinnerup Hallen
20.
lørdag
17.00
Brabrand IF (1)
Kvinder
U11
U11 Piger B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 30
Ørting Hallen
Ry Fodbold
Ørting Hallen
20.
lørdag
17.10
Fuglebakken KFUM, Århus
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 46
AVK Hallen
Brabrand IF
AVK Hallen
20.
lørdag
17.20
Hovedgaard IF
Kvinder
U11
U11 Piger B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 30
Ørting Hallen
Brabrand IF (1)
Ørting Hallen
20.
lørdag
17.30
Brabrand IF (1)
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 23
Haldum-Hinnerup Hallen
Skødstrup SF (2)
Haldum-Hinnerup Hallen
20.
lørdag
17.50
Brabrand IF
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2008) 20.01.18 • Pulje 46
AVK Hallen
Aabyhøj IF (1)
AVK Hallen
20.
lørdag
18.00
Brabrand IF (1)
Kvinder
U11
U11 Piger B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 30
Ørting Hallen
IF Lyseng
Ørting Hallen
21.
søndag
09.00
Brabrand IF
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 21.01.18 • Pulje 63
Den Ny Brabrand Hal
VRI
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
09.24
TMG
Kvinder
U14
U14 Piger B (2004) INDE • Pulje 92
Bellevue Hal B
Brabrand IF (1)
Bellevue Hal B
21.
søndag
09.30
Stautrup IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 21.01.18 • Pulje 63
Den Ny Brabrand Hal
Brabrand IF
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
10.00
Brabrand IF (2)
Kvinder
U14
U14 Piger B (2004) INDE • Pulje 91
Voldum Hallen
Kolind Midtdjurs (1)
Voldum Hallen
21.
søndag
10.00
Brabrand IF (1)
Kvinder
U14
U14 Piger B (2004) INDE • Pulje 92
Bellevue Hal B
FC Skanderborg (2)
Bellevue Hal B
21.
søndag
10.10
Brabrand IF
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 21.01.18 • Pulje 63
Den Ny Brabrand Hal
HEI (2)
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
10.24
Brabrand IF
Herrer
U15
U15 Drenge C (2003) INDE • Pulje 35
Spektrum Odder, Hal 2
Søvind GIF
Spektrum Odder, Hal 2
21.
søndag
10.24
Langaa IK
Kvinder
U14
U14 Piger B (2004) INDE • Pulje 91
Voldum Hallen
Brabrand IF (2)
Voldum Hallen
21.
søndag
10.36
FC Skanderborg (1)
Kvinder
U14
U14 Piger B (2004) INDE • Pulje 92
Bellevue Hal B
Brabrand IF (1)
Bellevue Hal B
21.
søndag
11.10
Brabrand IF
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 21.01.18 • Pulje 63
Den Ny Brabrand Hal
Sabro IF
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
11.12
Brabrand IF
Herrer
U15
U15 Drenge A (2003) INDE • Pulje 30
Assentoft Hallerne Hal 1
Galten FS
Assentoft Hallerne Hal 1
21.
søndag
11.12
Brabrand IF
Herrer
U15
U15 Drenge C (2003) INDE • Pulje 35
Spektrum Odder, Hal 2
Hårby IK 81
Spektrum Odder, Hal 2
21.
søndag
11.12
Brabrand IF (2)
Kvinder
U14
U14 Piger B (2004) INDE • Pulje 91
Voldum Hallen
Randers Freja
Voldum Hallen
21.
søndag
11.12
Aarhus Fremad
Kvinder
U14
U14 Piger B (2004) INDE • Pulje 92
Bellevue Hal B
Brabrand IF (1)
Bellevue Hal B
21.
søndag
11.36
Aif/Nbk
Herrer
U15
U15 Drenge A (2003) INDE • Pulje 30
Assentoft Hallerne Hal 1
Brabrand IF
Assentoft Hallerne Hal 1
21.
søndag
11.48
Voerladegaard IF (2)
Herrer
U15
U15 Drenge C (2003) INDE • Pulje 35
Spektrum Odder, Hal 2
Brabrand IF
Spektrum Odder, Hal 2
21.
søndag
11.48
Romalt IF/SIF Assentoft
Kvinder
U14
U14 Piger B (2004) INDE • Pulje 91
Voldum Hallen
Brabrand IF (2)
Voldum Hallen
21.
søndag
11.50
Brabrand IF
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2009) 21.01.18 • Pulje 73
Den Ny Brabrand Hal
Sabro IF
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
12.24
Brabrand IF
Herrer
U15
U15 Drenge A (2003) INDE • Pulje 30
Assentoft Hallerne Hal 1
ØBG Silkeborg
Assentoft Hallerne Hal 1
21.
søndag
12.24
Brabrand IF
Herrer
U15
U15 Drenge C (2003) INDE • Pulje 35
Spektrum Odder, Hal 2
Voerladegaard IF (1)
Spektrum Odder, Hal 2
21.
søndag
12.30
Stautrup IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2009) 21.01.18 • Pulje 73
Den Ny Brabrand Hal
Brabrand IF
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
12.42
Brabrand IF
Kvinder
U18
Regionsfinale - U18 Piger A/B - INDE • Pulje 17
Hammel Idrætscenter Hal 4
Silkeborg IF Q (1)
Hammel Idrætscenter Hal 4
21.
søndag
12.50
Christiansbjerg IF
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2009) 21.01.18 • Pulje 73
Den Ny Brabrand Hal
Brabrand IF
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
13.00
Ommersyssel IF
Herrer
U15
U15 Drenge A (2003) INDE • Pulje 30
Assentoft Hallerne Hal 1
Brabrand IF
Assentoft Hallerne Hal 1
21.
søndag
13.15
Brabrand
Herrer
Senior
Herre Division / Træningskamp • Privat
Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret
Kolding IF
Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret
21.
søndag
13.20
Brabrand IF
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2009) 21.01.18 • Pulje 73
Den Ny Brabrand Hal
VRI (1)
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
13.30
Randers Freja
Kvinder
U18
Regionsfinale - U18 Piger A/B - INDE • Pulje 17
Hammel Idrætscenter Hal 4
Brabrand IF
Hammel Idrætscenter Hal 4
21.
søndag
13.40
Brabrand IF
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2009) 21.01.18 • Pulje 73
Den Ny Brabrand Hal
VSK Aarhus (1)
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
13.54
Silkeborg IF Q (2)
Kvinder
U18
Regionsfinale - U18 Piger A/B - INDE • Pulje 17
Hammel Idrætscenter Hal 4
Brabrand IF
Hammel Idrætscenter Hal 4
21.
søndag
14.30
Brabrand IF
Kvinder
U18
Regionsfinale - U18 Piger A/B - INDE • Pulje 17
Hammel Idrætscenter Hal 4
Romalt IF
Hammel Idrætscenter Hal 4
21.
søndag
14.48
Aabyhøj IF (1)
Herrer
U14
U14 Drenge A/B (2004) INDE • Pulje 41
Bellevue Hal B
Brabrand IF
Bellevue Hal B
21.
søndag
14.54
Brabrand IF
Kvinder
U18
Regionsfinale - U18 Piger A/B - INDE • Pulje 17
Hammel Idrætscenter Hal 4
Silkeborg IF Q (3)
Hammel Idrætscenter Hal 4
21.
søndag
15.24
VRI (2)
Herrer
U14
U14 Drenge A/B (2004) INDE • Pulje 41
Bellevue Hal B
Brabrand IF
Bellevue Hal B
21.
søndag
15.36
Lystrup IF
Herrer
Senior
Regionsfinale - Herresenior C - INDE • Pulje 3
KHIF Hallen
Brabrand IF
KHIF Hallen
21.
søndag
16.12
Brabrand IF
Herrer
U14
U14 Drenge A/B (2004) INDE • Pulje 41
Bellevue Hal B
Hadsten SK
Bellevue Hal B
21.
søndag
16.12
Brabrand IF
Kvinder
Senior
Regionsfinale - Kvinder B - INDE • Pulje 14
Hammel Idrætscenter Hal 4
Romalt IF
Hammel Idrætscenter Hal 4
21.
søndag
16.20
Brabrand IF
Kvinder
U12
U12 Piger B INDE (2006) 21.01.18 • Pulje 12
Den Ny Brabrand Hal
Hammel GF (1)
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
16.24
Brabrand IF
Herrer
Senior
Regionsfinale - Herresenior C - INDE • Pulje 3
KHIF Hallen
Nors B
KHIF Hallen
21.
søndag
16.36
BMI
Kvinder
Senior
Regionsfinale - Kvinder B - INDE • Pulje 14
Hammel Idrætscenter Hal 4
Brabrand IF
Hammel Idrætscenter Hal 4
21.
søndag
16.40
FC Skanderborg (1)
Kvinder
U12
U12 Piger B INDE (2006) 21.01.18 • Pulje 12
Den Ny Brabrand Hal
Brabrand IF
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
16.48
Fårvang IF
Herrer
U14
U14 Drenge A/B (2004) INDE • Pulje 41
Bellevue Hal B
Brabrand IF
Bellevue Hal B
21.
søndag
17.00
Torpedo AT
Herrer
Senior
Regionsfinale - Herresenior B - INDE • Pulje 1
Voldum Hallen
Brabrand IF
Voldum Hallen
21.
søndag
17.00
Horsens Freja
Kvinder
Senior
Regionsfinale - Kvinder B - INDE • Pulje 14
Hammel Idrætscenter Hal 4
Brabrand IF
Hammel Idrætscenter Hal 4
21.
søndag
17.00
Stilling IF
Kvinder
U12
U12 Piger B INDE (2006) 21.01.18 • Pulje 12
Den Ny Brabrand Hal
Brabrand IF
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
17.12
Prügelknabe IK
Herrer
Senior
Regionsfinale - Herresenior C - INDE • Pulje 3
KHIF Hallen
Brabrand IF
KHIF Hallen
21.
søndag
17.24
Brabrand IF
Herrer
Senior
Regionsfinale - Herresenior B - INDE • Pulje 1
Voldum Hallen
JAI, Aarhus
Voldum Hallen
21.
søndag
17.30
Brabrand IF
Kvinder
U12
U12 Piger B INDE (2006) 21.01.18 • Pulje 12
Den Ny Brabrand Hal
Sabro IF (2)
Den Ny Brabrand Hal
21.
søndag
17.36
Brabrand IF
Kvinder
Senior
Regionsfinale - Kvinder B - INDE • Pulje 14
Hammel Idrætscenter Hal 4
Ebeltoft IF
Hammel Idrætscenter Hal 4
21.
søndag
18.00
Brabrand IF
Herrer
Senior
Regionsfinale - Herresenior B - INDE • Pulje 1
Voldum Hallen
FC Rangers
Voldum Hallen
21.
søndag
19.00
Skødstrup SF (U19 Drenge)
Herrer
Senior
Regionsfinale - Herresenior B - INDE • Pulje 1
Voldum Hallen
Brabrand IF
Voldum Hallen
21.
søndag
19.36
FC Royal
Herrer
Senior
Regionsfinale - Herresenior B - INDE • Pulje 1
Voldum Hallen
Brabrand IF
Voldum Hallen

DBU Jylland